Результати пошуку

  1. UR5TM

    Эффективная антенна из петлевых вибраторов для работы в диапазоне 144-146 МГц.

    Доброго дня. А хто у нас якісно може виготовити таку антену?
  2. UR5TM

    Антений комутатор

    Доброго дня. Стала потреба в антеному комутаторі на велику потужність. Блок перемикання виготивив у герметичному алюмінієвому корпусі на релє В1-В. Фото прикріплюю, можливо комусь буде цікаво. Тепер стало питання про блок керування. Хочу "копірнути" з AMERITRON RCS-8VX. В SolidWorks розробляю...
  3. UR5TM

    Общая тема KENWOOD

    Теж колись був власником ts-2000. Ну дуже шумний на КВ. Про УКВ тоді не думав, тому і продав. Придбав ts-590s. Оце достойне радіо. Жалкую що продав.
  4. UR5TM

    Антенны для приёма на НЧ диапазонах.

    Так якраз той сайт збиває з толку. У них вказані розміри мачти і 3 метри і 6 і здається десь у них находив більше 8, причому малий варіант висота мачти 3м, а дуже малий варіант висота 6м ( там такий бардак на тому сайті ), а на інших сайтах висота 7.2м приклад малюнок попередній пост. От тому і...
  5. UR5TM

    Антенны для приёма на НЧ диапазонах.

    Зрозумів, дякую. А по K9AY у кого які розміри рамок і мачти? Найбіль в неті зустрічаються такі. Це вірні?
  6. UR5TM

    Антенны для приёма на НЧ диапазонах.

    Ще буде питання на рахунок Бевера. Є прямокутна земляна ділянка зі сторонами 50 на 70м. Чи буде працювати антена, якщо кинути полотно антени по забору цієї ділянки? Довжина виходить 240м. Чи варто цим займатися, можливо хтось експерементував?
  7. UR5TM

    Антенны для приёма на НЧ диапазонах.

    Усім доброго дня. Я теж загорівся приймальною антеною K9AY. Для цього у місці встановлення мачти під рамки зробив заземлення (забив штирь довжиною 4.5м + шинка в землі довжиною 5м). Опір поки що не міряв. Придбав у UV2IZ набір плат для комутації та підсилювача. Скажіть, яка оптимальна висота...
  8. UR5TM

    ЧУ на КВ SSB 2020р.

    Доброго дня. Пройшов ЧУ на КВ телефоном. Пропоную обговорити змагання, поділитись враженнями. Особисто мені тест сподобався. Було багато станцій. Особливо тішить, що було чути відсотків 60 молодих голосів, багато колективок. Прохід цього разу порадував, хоча напередодні ближнього проходу майже...
  9. UR5TM

    Подготовка низкочастотного сигнала перед подачей его на передатчик

    Доброго дня. Цікавить дана тема. Маю внаявності Flex-3000. Використовую по входу НЧ "примочку" REV-04TS. Має 5 ручок: підсилення, затримка, єхо, ВЧ, НЧ. Але хотілося б більш серйозніше підійти до цього діла. Але я так зрозумів, що маючи звукову, котра базова на материнці далеко не заїдеш?