Результати пошуку

  1. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    5Гц та 500Гц
  2. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    тел 0675011205 можуть зробити
  3. U

    Антенны для приёма на НЧ диапазонах.

    бевер протягується тільки в одну лінію, ніяких згинів, тим більше в прямокутник
  4. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    https://erg.com.ua/g100669375-preobrazovateli-kardridery Киев ул.Зодчих 62 +380976201620 г.Киев
  5. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    В OpenWebRX також конект через WebSockets, з простим протоколом схожим на TCI. https://sdr.hu/static/bsc-thesis.pdf
  6. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Чи можливо отримати протокол обміну , особливо для звуку, чи там реалізовано строго по специфікації «Эксперт Электроникс , трансивер сервер чи клієнт? хочу його подружить з бездротовою гарнітурою:
  7. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    А може WebSDR використати в якості другого приймача.
  8. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Я за любий варіант, головне щоб дисплей був IPS та з великою яскравістю
  9. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    А щось типу протокола ТСІ з підримкою звуку в дві сторони не планується? Боюсь ESP32 не потяне парсить сторінки, а з явою то точно ні.
  10. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Вітаю, а протокол : "WEB доступ на передачу. Полное удаленное управление " буде відкритий? Роблю "Приблуду" хочу щоб не городить костилі а отримати напряму доступ до трансивера по мережі.
  11. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Китайські "друзі" вже пробують намутить прошивку: Здравствуйте Роман. Прочитал на форуме о вашем успешном обновлении трансивера. Пришлите пожалуйста файл FW bsp-ti-omap-l137-evm.ifs для записи на флеш, попробую свой обновить. Спасибо! С уважением, Артём ccnippon82@ukr.net
  12. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Можливо було б доцільно відправити комплекти кабелів разом з платами BPF.
  13. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    А куди підключено R_RX/TX , DPF_OFF , LNA_ON ?
  14. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Було б непогано і тут їх викласти
  15. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    А де можна подивитись повний набір схем?
  16. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Виявився один нюанс. Якщо вимкнути кнопкою трансивер і не виключати живлення то вже кнопкою не включається повторно, щоб кнопка вкл знову спрацювала потрібно перевключити зовнішнє живлення
  17. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Після відпускання кнопки струм зберігається й становить170ма, я в Києві можу підвезти.
  18. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Такий з першого включення, на юарт нічого не видає дививсь осцилом, при натисканні ресет і триманні екран біліє нерівномірно при отпусканні чорніє і усьо, на кнопку викл не реагує
  19. U

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Тримав по різному, 30 с думаю хватить, при натисканні ресет на екрані переливається білим потім заливаеться чорним і усе