SDR DDC трансивер ЕРМАК

UR5FFC

Собеседник
Пости
79
Бали
0
Ну со вторым этапом возможно и правильное решение принял разработчик, А КАК БЫТЬ У КОГО ТРАНСИВЕР ИЗ ПЕРВОГО ЭТАПА?
я вважав що всі вони є учасниками групи. якщо ні і за яким принципом потрапляли - ?
може ur7cq щось може пояснити.
Ярослав?
 
Пости
438
Бали
0
я вважав що всі вони є учасниками групи. якщо ні і за яким принципом потрапляли - ?
може ur7cq щось може пояснити.
Ярослав?
Можливо, щоб вас добавили в групу, потрібно написати автору на e-mail, думаю з цього треба почати.
Групою керує виключно автор проекту.
 

UR5FFC

Собеседник
Пости
79
Бали
0
добрий день!
підкажіть, хто знає, в чому різниця між типами RD10HHF1, RD10FFH1C, RD100FFH1C-101, RD100HHF1C-501 ??
в ціні бачу, а в робочих параметрах ніби-то ні.
дякую!
 

un7lag

Новичок
Пости
2
Бали
0
сделал вот такой шаблон для разметки радиатора, чтобы "случайно" ну убить плату.
1351
dxf распечатываем, клеим на радиатор, сверлим.
 

Вкладення

SQ5NPN

Новичок
Пости
3
Бали
0
Большая просьба. Как подключится к каналу на Telegram.
 

UT7HA

Читатель
Пости
15
Бали
0
Приобрел корпус для платы аудио бриджа.
Где взять размеры отверстий боковых панелей?
 

Вкладення

UR5FFC

Собеседник
Пости
79
Бали
0
хтось в Україні з другої партії вже отримав ATU?
 

US5CAK

Читатель
Пости
37
Бали
0
хтось в Україні з другої партії вже отримав ATU?
Чекаємо партію ключів для цієї плати, бо китайці встановили щось браковане. Така ж проблема з ключем на платі РА - без заміни не вмикати
 

UR7TT

Читатель
Пости
37
Бали
0
Вітаю колеги. Змушений виставити на продаж свій комплект "Єрмака"... Всі питання в особисті.
 
Пости
438
Бали
0
Доброї ночі.
Яка готовність і скільки коштуе?????
Друзі, от не розумію, чому в технічній темі торги потрібно організовувати? Напишіть людині в "лічку", там не публічно окремо від всих тем обговорюйте між собою все, що завгодно стосовно цін та інші питання.
Для цього наведіть курсор миші на логін, в даному разі UR7TT, далі нажміть "почати переписку". Зовсім не важко.
 

M0QRL

Новичок
Пости
3
Бали
0
Привіт,
Закінчив другий прототип плати DSP 2.1 трансивера Ермак за матеріалами форуму

Please Login or Register to view hidden text.

, опублікованих Костянтином UT2UK для самостійної збірки.

Перший прототип плати не працював (немає зв’язку через послідовну консоль UART2), після перепаювання та повторного завантаження BGA у другому прототипі здається, що плата DSP готова завантажити завантажувач і саму мікропрограму. Нарешті працює зв’язок через послідовний інтерфейс UART2.

Однак - близько місяця тому я намагався зв'язатися з автором трансивера електронною поштою - на жаль, відповіді поки немає! На форумі

Please Login or Register to view hidden text.

останній пост по темі був опублікований більше року тому, тут активність по темі більш свіжа, тому намагаюся написати тут питання:

Хтось має доступ до файлів завантажувача та мікропрограми для старішої версії плати DSP 2.1, чи хтось нещодавно спілкувався з автором ??? Костянтин завантажив файли прошивки в

Please Login or Register to view hidden text.

, на жаль, всі посилання, які я знайшов, були видалені .

А без цих файлів, на жаль, немає можливості доробити трансивер !

дякую за відповідь
73... Jim M0QRL


P.S.: Вибачте за Google Translate

13581359
 

Вкладення

US5CAK

Читатель
Пости
37
Бали
0
Привіт,
Закінчив другий прототип плати DSP 2.1 трансивера Ермак за матеріалами форуму

Please Login or Register to view hidden text.

, опублікованих Костянтином UT2UK для самостійної збірки.

Перший прототип плати не працював (немає зв’язку через послідовну консоль UART2), після перепаювання та повторного завантаження BGA у другому прототипі здається, що плата DSP готова завантажити завантажувач і саму мікропрограму. Нарешті працює зв’язок через послідовний інтерфейс UART2.

Однак - близько місяця тому я намагався зв'язатися з автором трансивера електронною поштою - на жаль, відповіді поки немає! На форумі

Please Login or Register to view hidden text.

останній пост по темі був опублікований більше року тому, тут активність по темі більш свіжа, тому намагаюся написати тут питання:

Хтось має доступ до файлів завантажувача та мікропрограми для старішої версії плати DSP 2.1, чи хтось нещодавно спілкувався з автором ??? Костянтин завантажив файли прошивки в

Please Login or Register to view hidden text.

, на жаль, всі посилання, які я знайшов, були видалені .

А без цих файлів, на жаль, немає можливості доробити трансивер !

дякую за відповідь
73... Jim M0QRL


P.S.: Вибачте за Google Translate

Переглянути вкладення 1358Переглянути вкладення 1359
Hello. I wrote to you in private messages
 

pentelukin

Новичок
Пости
3
Бали
0
Шановне товариство, як приєднатись до спільноти ЕРМАК?
Чи є можливость дістатись ТГ каналу та отримати хоч якось плати/kit?
Або тема вже неактуальна?