Нещодавний вміст від UT7HA

  1. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Маркетинг зараз править світом. Потрібно якось просувати виріб МИСТЕЦТВА. Я знімаю капелюх перед розробником. Зовнішній вигляд – чудово. Чутливість – прекрасна. Підсилювач потужності – ідеальний. Але виявляється є ще деякі обов'язкові характеристики, ........ але розробнику на них байдуже, поки...
  2. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Мораль байки Зозуля та Півень за традицією вказана Криловим наприкінці твору.
  3. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    АРУ це тільки верхівка айсберга. Трансівер висне коли йому заманеться. Лікується тільки зняттям живлення. Розробник навіть розуміє, що трансівер не для змагань. Як UR6EA працює на ньому у змаганнях ..... Достеменно невідомо. Можливо замовчує всі незручності. А з якою метою?
  4. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Так як там небувалі характеристики засекреченого трансівера? Шо там з досвідом експлуатації? Я, окрім Останній раз крутив ручку RF в змаганнях у 1988 році на ламповому трансивері UW3DI. Це суцільне жахіття, щоб 35 років по тому, маючи ніби то найсучасніший трансівер "ЕРМАК", повернутися в...
  5. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Я сподівався Ви тут про небувалі характеристики засекреченого трансівера розкажете. Досвідом експлуатації похвалитеся .
  6. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    І шо не так? Якщо ці недоробки на UR8LV, то люди видно по тихому позбавляються апаратури. Їх теж щось не влаштовує, але сподіваються позбутися поки що не пізно.
  7. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Будьте обережні. Це недоробки.
  8. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Наполегливо рекомендую уважно подивитися ролики Paul Stetsun, UR6EA роботи трансівера в змаганнях. Звернути увагу на роботу АРУ. Можна розплакатися. Хотілося почути ваші враження після перегляду. Вкажіть, якщо не секрет, свою мету приєднатись до спільноти ЕРМАК? У ТГ спільноті виключно ждуни...
  9. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Приобрел корпус для платы аудио бриджа. Где взять размеры отверстий боковых панелей?
  10. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Ну со вторым этапом возможно и правильное решение принял разработчик, А КАК БЫТЬ У КОГО ТРАНСИВЕР ИЗ ПЕРВОГО ЭТАПА?
  11. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    13 августа 2022 г. будет полгода, как бриджи в состоянии "еще не отлежались"......... Может я что-то пропустил и нахожусь в ситуации неопределенности и предвкушения счастливого обладателя? Если ожидание не сбывается, возникает эмоциональная реакция разочарования. Или я что не так понимаю в...
  12. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Заработал сайт AliExpress с доставкой в Украину https://www.aliexpress.com/ Не путать с - https://aliexpress.ru/ Не пытайтесь вибирать в меню русский язык. Работать не будет. Я пользуюсь английским. Все ок. Если выбрали русский - тогда нужно удилить cookie или открыть в другом браузере...
  13. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Откатился с 1.7.0.25 на версию 1.7.0.24 Проблем нет.
  14. UT7HA

    SDR DDC трансивер ЕРМАК

    Константин, как с Вами связаться по поводу приобретения недостающих узлов? Отправка писем на почту ни к чему не привела. С уважением Владимир, UT7HA.