SDR DDC трансивер ЕРМАК

UR4Lxx

Собеседник
Пости
56
Бали
0
Відкривається телеграм з рядком пошука. Як називаеться група в телеграмі?
 

max

Новичок
Пости
8
Бали
0
Доброго дня,
Група телеграм приватна, як попасти?
 

max

Новичок
Пости
8
Бали
0
Доброго дня,

Кого попросити, щоб приєднали?
1346
 
Пости
438
Бали
0
Взагалі дивна історія, якось раптово, форум стає чомусь, з невідомих причин, нібито "мертвим", при тому, що форум працює постійно. Робота форуму підтримується, тут нема спаму і жодних проблем. Чому він став "мертвим", велика загадка, як на мій погляд.
Може ця тема тепер, з якогось дива, тут не потрібною стала?
Як вважаєте?
 
Останнє редагування:

max

Новичок
Пости
8
Бали
0
Доброго дня,
Моя думка форум потрібний, якщо на ньому публікують цікаву інформацію.
А коли народ задає питання, а відповіді не отримують цікавість зменшується.
Власне у мене питання, за скільки і як можна отримати набір?
Спасибі за відповідь.
 

UT7HA

Читатель
Пости
15
Бали
0
13 августа 2022 г. будет полгода, как бриджи в состоянии "еще не отлежались"......... Может я что-то пропустил и нахожусь в ситуации неопределенности и предвкушения счастливого обладателя? Если ожидание не сбывается, возникает эмоциональная реакция

Please Login or Register to view hidden text.

. Или я что не так понимаю в силу преклонного возраста?
 

Вкладення

UR5FFC

Собеседник
Пости
79
Бали
0
здається розробник навмисно відмовився від цього форуму і створив приватну групу в телеграмі щоб не відволікатися і спілкуватися тільки із вже існуючими власниками і учасниками другого етапу.
теми стосуються тільки релізів софту, виготовлення/сборки, дизайну і т.п.
бажаючим придбати кит залишається тільки чекати, поки всі хто сплатив не отримають свої цяцьки нічого не відбудеться для наступних бажаючих.
... та ще й орки заважають...

слава зсу!
 

UT7HA

Читатель
Пости
15
Бали
0
здається розробник навмисно відмовився від цього форуму і створив приватну групу в телеграмі щоб не відволікатися і спілкуватися тільки із вже існуючими власниками і учасниками другого етапу.
теми стосуються тільки релізів софту, виготовлення/сборки, дизайну і т.п.
бажаючим придбати кит залишається тільки чекати, поки всі хто сплатив не отримають свої цяцьки нічого не відбудеться для наступних бажаючих.
... та ще й орки заважають...

слава зсу!
Ну со вторым этапом возможно и правильное решение принял разработчик, А КАК БЫТЬ У КОГО ТРАНСИВЕР ИЗ ПЕРВОГО ЭТАПА?
 
Останнє редагування модератором:
Пости
438
Бали
0
Доброго дня,
Моя думка форум потрібний, якщо на ньому публікують цікаву інформацію.
А коли народ задає питання, а відповіді не отримують цікавість зменшується.
Власне у мене питання, за скільки і як можна отримати набір?
Спасибі за відповідь.
В даному разі, а саме, у випадку коли відповіді на ваші запитання може дати не форум із спільноти, а тільки автор проекту особисто, гадаю не варто ставити під сумнів потрібність форуму загалом.
 
Останнє редагування:

sq5sag

Новичок
Пости
14
Бали
0
Привіт, спілкуватися через телеграм з групою певного етапу зручно. Форум також важливий, незалежно від того, бере участь розробник чи ні. Особисто я хотів би, щоб він брав участь, але це може залежати від невідомих мені факторів.
Найголовніше, що проект зрушив з місця і ми набираємося досвіду для наступних груп.
 

UR4Lxx

Собеседник
Пости
56
Бали
0
Я теж вважаю, що в загалі форум потрібен. Є ж наприклад автоклуби) Там теж немає віиробників, але є обмін думками та користувацким досвідом.
Та й взагалі, площадка технічно гарна, можна не тільки про Ермака ))
 

UR5FFC

Собеседник
Пости
79
Бали
0
Ну со вторым этапом возможно и правильное решение принял разработчик, А КАК БЫТЬ У КОГО ТРАНСИВЕР ИЗ ПЕРВОГО ЭТАПА?
я вважав що всі вони є учасниками групи. якщо ні і за яким принципом потрапляли - ?
може ur7cq щось може пояснити.
Ярослав?
 
Пости
438
Бали
0
я вважав що всі вони є учасниками групи. якщо ні і за яким принципом потрапляли - ?
може ur7cq щось може пояснити.
Ярослав?
Можливо, щоб вас добавили в групу, потрібно написати автору на e-mail, думаю з цього треба почати.
Групою керує виключно автор проекту.