SDR DDC трансивер ЕРМАК

UR5FFC

Собеседник
Пости
79
Бали
0
@pentelukin, @SQ5NPN,

тут така справа...
я поки ще у роздумах. термін виконання третього етапу не визначений, рік?, може більше? особисто у мене є доволі обгрунтовані побоювання, що можу просто не дожити до завершення проекту. ~;)
у наявності є все, що було отримано у попередні два етапи + додатково придбані радіатор, кулер, акумуляторна батарея.
 
Пости
438
Бали
0
@pentelukin, @SQ5NPN,

тут така справа...
я поки ще у роздумах. термін виконання третього етапу не визначений, рік?, може більше? особисто у мене є доволі обгрунтовані побоювання, що можу просто не дожити до завершення проекту. ~;)
у наявності є все, що було отримано у попередні два етапи + додатково придбані радіатор, кулер, акумуляторна батарея.
Большая просьба, любые договорные моменты и всё, что с этим связано, решаем в личной пекреписке. Ок?
 

sq5sag

Новичок
Пости
14
Бали
0
Привет, верны ли характеристики BFP диапазонов 21-24-CB-28MHz и 50MHz?

1336


1337
 
Пости
438
Бали
0
Привет, верны ли характеристики BFP диапазонов 21-24-CB-28MHz и 50MHz?

Переглянути вкладення 1336


Переглянути вкладення 1337
АЧХ BPF выглядят примерно правильно, сжатием или растягиванием витков на контурах можно в каких-то пределах двигать по частоте общуюю полосу пропускания контура до нужного значения.
 

sq5sag

Новичок
Пости
14
Бали
0
OK, Для диапазонов 21-24-CB-28MHz я хотел бы получить точку 2 около 32MHz вместо 42MHz.
попробую настроить.
 

max

Новичок
Пости
8
Бали
0
Доброго дня всім,
Підкажіть будь ласка, вище було написано, що трансівер працює під ОС QNX, воно так і є?
Скажіть, як можна приєднатися до власників даного трансівера?
Спасибі.
 

max

Новичок
Пости
8
Бали
0
Доброго дня,
Крім простого перебування на форумі, я б ще хотів завести сам трансівер.
 

UR4Lxx

Собеседник
Пости
56
Бали
0
під ОС QNX, воно так і є?
так працює під QNX, різновидом rtos - система реального часу. Доречі ця система використовується у літаках, наприклад F16 (хвилинка непотрібної інфо :Biggrin:). Що гарантує відсутність будь яких "бухіх матросів" навіть з віддаленою маніпуляцією.
Костянтин, писав начебто буде переводити частину проекту на Linux.
Якщо не правий десь - виправьте
 

max

Новичок
Пости
8
Бали
0
Доброго дня,

QNX - не тільки в літаках, як правило використовують там де є критична інфраструктура.
Це чудово.

А тепер цікавить, як придбати собі трансівер….
 

un7lag

Новичок
Пости
2
Бали
0
Какая актуальная версия фирмвари, версия 1.7.0.25 очень нестабильна при работе удаленно.
Версия 1.70.0.24 была более-менее стабильна, однако более не доступна.

P.S. Константин как с вами связаться если с 6 января вы не отвечаете на e-mail и skype ?
 

UT7HA

Читатель
Пости
15
Бали
0
Откатился с 1.7.0.25 на версию 1.7.0.24 Проблем нет.
 

Вкладення

  • 130.6 КБ Перегляди: 78
  • 132.2 КБ Перегляди: 79

UT7HA

Читатель
Пости
15
Бали
0
Заработал сайт AliExpress с доставкой в Украину

Please Login or Register to view hidden text.

Не путать с -

Please Login or Register to view hidden text.



Не пытайтесь вибирать в меню русский язык. Работать не будет. Я пользуюсь английским. Все ок. Если выбрали русский - тогда нужно удилить cookie или открыть в другом браузере.




Не долго музыка играла........
Order wasn't processed!
Due to logistics issues, this service is unavailable in your region at the moment.


Жизнь наладилась!
Попробовал изменить адрес - работает.
P.O.Box 25, Кременчуг, 39625
Получается AliExpres по адресу "абонентский ящик" с 23 июня 2022 г. оплату не пропускает.
 

Вкладення

Останнє редагування:

sq5sag

Новичок
Пости
14
Бали
0
CB Tx is permanently blocked? (in menu is ON - ver. 1.7.0.24)
It's not blocked
:Yahoo:
 
Останнє редагування: